Aktualności
A A A
[2017-07-18] JUŻ DOSTĘPNE - Nowe wydanie Agro DORADCA Jesień 2017
 
W aktualnym wydaniu AgroDORADCY przeznaczonym na sezon jesienny prezentujemy dostępne na rynku odmiany, środki ochrony roślin oraz nawozy firm wiodących na rynku rolnym.

Na szczególną uwagę zasługują nowości w branży maszynowej. Wraz z artykułem –„Transformacja Kosiarki” pomożemy Państwu zamienić kosiarkę samojezdną w bardzo przydatne urządzenie służące jeszcze wielu innym
funkcjom. Marka Kverneland zaprezentuje swój siewnik zbożowy e-drill oraz obracalny pług zawieszany. Doskonała oferta finansowania John Deere z pewnością ułatwi podjęcie decyzji zakupowej. Seria NewAG firmy Manitou z pewnością zainteresuje niejednego z Państwa podobnie jak Unia ze swoim rozsiewaczem wapna i nawozów RCW 120.
 
W jesiennym wydaniu przedstawiamy Państwu także nasze obiekty zaopatrzone w doskonałe centra serwisowe. Teraz jesteśmy bliżej Państwa. Gorąco zachęcamy do zagłębienia się w lekturę Rolnictwa Precyzyjnego. Temat nie jest nam obcy, a co więcej Agro-Efekt inwestuje rozwijając się także w tej niezwykle przyszłościowej dziedzinie.
 
Z uwagi na poprzednie lata suszy i dużą nierównomierność opadów polecamy informacje przedstawione przez nasz Dział Nawadniania, który z dnia na dzień zyskuje na popularności.
 
Codziennie staramy się aby w Państwa oczach jawić się jako rzetelny partner na każdym etapie produkcji. Staramy się aby poziom oferowanych przez nas usług był na najwyższym poziomie. Aby w pełni Państwa usatysfakcjonować świadczymy usługi w sposób kompleksowy łącząc całoroczny skup płodów rolnych z profesjonalnym doradztwem agrotechnicznym.
 
Zapraszamy do lektury.
 
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - Życzymy udanego sezonu oraz wysokich i dobrych plonów
Zarząd i pracownicy firmy PHP Agro
-Efekt 

 


 
 
 
                                       
Copyright © 2014 AGROEFEKT. Wszelkie prawa zastrzeżone